השתתפות בקהילה

הצטרפות
פעילויות
B2B
מועדון השקעות

EN

Ralco Energy

אלקו אנרגיה החלה את דרכה בשנת 2004 כחברה ליבוא פאנלים סולאריים וכיזמית פרוייקטים בתחום הסולאר. כבר בתחילת הדרך זיהתה החברה את הפוטנציאל הגלום בשוק הסולארי שהיה אז עוד בחיתוליו. מאז ועד היום סיפקה החברה לא מעט פאנלים בארץ והשוק השתנה וצמח ללא היכר.

מאז הקמתה וכחלק מהאסטרטגיה העסקית שלה, ראלקו אנרגיה מאמינה ומקפידה על בחירה קפדנית של יצרנים המובילים את התעשייה בתחומם. כחלק מדרישות הסף נבחרים רק יצרנים המקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים ועל פסי ייצור מודרניים, אוטומטיים ואיכותיים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה. בשל הבחירה העיקשת וההקפדה הבלתי מתפשרת של ראלקו אנרגיה בשיווק פתרונות האנרגיה הסולארית הטובים ביותר בשוק, מעניקה החברה ללקוחותיה אחריות ארוכת טווח ונערכת לתמוך בהם בדרך הטובה ביותר בכל רגע נתון ובזמן אמת.

מעבר להקפדה על איכות המוצר והשירות שמעניקה ראלקו אנרגיה ללקוחותיה אנו מקפידים על הצעת פתרונות יצירתיים ואופטימליים בנצילות גבוה, דואגים לזמני אספקה קצרים ככל הניתן ומציעים מחירים תחרותיים

Field of work: Distributed Energy

Year established: 2004

Location: Netanya

CEO name: Shay Peretz

Funding stage: Revenue Financed

Please notice that when creating an email, an EnergyCom team member is CC'd on the email. We do this for analyzing and improving our services. Please do not delete this.